Uudised

Maru Betoonitööd andsid oma panuse Betoonitalent võistlusel

Eelmisel nädalal, 18 mail toimus taas Tallinna Tehinakülikoolis TaltEch Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu poolt korraldatud Betoonitalent võistluse avaüritus. Juba aastast 2013 on Tanel Tuisk eestvedamisel peetava võistluse eesmärgiks võimalikult suure survetugevusega betoonisegu valmistamine. Osalejad saavad kõik kasutada samu betooni põhilisi koostisaineid: tsement, killustik, liiv ja vesi ning ainukese lisaainena räniliiv.

Kui varasemalt on üritusel tooni andnud ehituseriala tudengid, siis viimastel aastatel on kaasa löönud ka aina rohkem gümnasiste ning betooniala ettevõtete esindajaid. Kui varasemalt oleme ka oma töötajate tiimiga antud üritusel betoonisegu kokku seganud, siis seekord pidas Maru Betoonitööde tegevjuht Taavi Varb osalejatele loengu tööohutusest betoonitöödel ning lisaks kostitasime osalejaid kuuma kohvi ja pirukatega.

Peale standardsetesse 15x15x15cm katsekuubiku vormidesse valatud betooni kuubikute 28 päevast kivinemist selguvad tänavused Betooni Talendid ja tugevaima betoonisegu valmistajad. Soovime edu osalejatele ning ärgast indu betoonitööde valdkonnas!