EttevõttestAnname unistustele vormi

OÜ Maru Betoonitööd (registrikood 12051926) on 2011. aastal tegevust alustanud Maru kontserni kuuluv betoonitöödele keskendunud ettevõte.

Luues projekte oma tööjõuga tugineme aastatepikkusele erialasele kompetentsile ning kogemusele, mis võimaldavad täisteenusena välja töötada nii standard- kui ka rätseplahendusi.

Maru Betoonitööde peamised tegevusalad on oma tööjõuga erinevate raudbetoonkonstruktsioonide ehitamine, raketise-, armatuuri- ja betoneerimistööd ning raudbetoonelementide paigaldus ja monolitiseerimine. Teostame ka kaasnevad tööetapid: pinnase ja vaiatööd, teraskonstruktsioonide tarne ja paigaldus, kaasates vajadusel Maru kontserni teisi ettevõtteid.

Meil on pikaaegne erinevate betoonkonstruktsioonide rajamise kogemus tööstus- ja kaubandushoonete, kortermajade ja büroohoonete, energeetikarajatiste, erinevate infrastruktuuri objektide, säilitus- ja puhastusmahutite ning reservuaaride ehitamisel Eestis, Soomes ja Rootsis.

Maru Betoonitööde eesmärk on kvaliteetne ning tähtaegne tööde teostamine, kavandades koos tellijaga enne tööde alustamist nende tehnilise läbiviimise ning tagades oma professionaalse meeskonnaga  tööde korrektse teostuse.

Autor: Mihkel Maripuu / Eesti Meedia

Betoonkonstruktsioonide rajamist teostame koos konstruktiivse projekteerimisega oma ehituskonstruktorite ja inseneridega, vajadusel kasutame ka koostööpartnereid. Lisaks teostame konstruktiivset projekteerimist ja töö ning tootejooniste vormistamist teistele ehitusettevõtetele.

Betoonkonstruktsioonide projekteerimist teostame täielikult mudelprojekteerimisena (BIM), mis tagab tõhusa koostöö kõigi projektiga seotud osapoolte vahel.

Tellides betoonkonstruktsioonid koos projektlahendusega on tagatud aja kokkuhoid ning projektlahendused arvestavad ehitusmeeskonna kogemust.