Tegevusvaldkonnad

Betoonitööd

Betoonitöödena teostame monoliitsete seinte, lagede, postide, talade, treppide raketise-, armeerimis-, ja betoneerimistöid.

Lisaks omame ka pikaajalist edukat kogemust betoonpõrandate rajamisel.

Betoonitööd

Montaaž

Teostame raudbetoonelementide montaažitöid koos monolitiseerimisega.

Montaažitöödel lähtume aja jooksul ettevõttesiseselt välja arendatud tehnoloogiatest, mis tagavad kõrge kvaliteeditaseme.

Montaaž

Projekteerimine

Meie eeliseks on oma projektilahendustest tulenevate kogemuste põhjal projektilahenduste välja arendamine, millega käib igakülgselt kaasas innovaatilise ning modernse tehnoloogia rakendamine.

Kõikides projektides rakendame mudelprojekteerimist – meie projektid on kavandatud alates algusest 3D formaadis. Betoonitööde projekteerimisel arvestame oma ehitusmeeskonna pikaajalise tööde teostamise kogemusega.

Betoonkonstruktsioonide projekteerimist teostame oma ehituskonstruktorite ja inseneridega, vajadusel kasutame ka koostööpartnereid.

Projekteerimine

Põrandatööd

Meie üheks põhitegevusvaldkonnaks on betoonpõrandate rajamine koos valu- ja lihvimistöödega nii kortermajadele, büroohoonetele kui ka mitmetuhande ruutmeetri suuruste põrandateni.

Põrandatööd

Hoonete betoonkonstruktsioonid

Oleme rajanud kortermaju nii Eestis kui ka Soomes, nii monoliitbetoonist kui monteeritavaid.

Võimalusel osaleme ka kavandamisel, et leida kõigile osapooltele sobiv lahendus ja välja töötada monteeritavate elementide, terastugede ning monoliitbetooni kombinatsioonina igale projektile sobiv lahendus.

Hoonete betoonkonstruktsioonid

Tööstus ja tehnilised rajatised

Nii nagu igal tootmisvaldkonnal on oma iseärasused, vastavad erinevad nõudmised ka tootmishoonetele.

Tulenevalt tööstusharust ning tootmise spetsiifikast teostame ehitustöid, mis arvestavad tööliigi eripäradega.

Tööstus ja tehnilised rajatised

Infra rajatised

Oleme rajanud pinnasevee tingimustesse kuni kaheksa meetri sügavusele ulatuvaid tunneleid, tehnoloogilisi vee reservuaare, basseine, kalapääse ja muid infrarajatisi. Lisaks omame pikaaegset kogemust ilma välise hüdroisolatsioonita pinnasesse rajatud maa aluste korruste rajamisel.

Oleme koos koostööpartneritega välja töötanud lahendused betoonkonstruktsioonide vuukide veekindlate sõlmede rajamiseks. Omame tüüpsõlmede andmebaasi koos meie kogemusele tuginevate sobivate materjalide soovitustega. Lisaks materjali tarnele teostame ka veekindlate konstruktsioonide projektlahendusi koos detailijoonistega.

Infra rajatised

Parkimishooned

Oleme loonud ka mitmekordseid maa-aluseid parklaid erinevate kortermajade ja ühiskondlike hoonete juurde. Oleme rajanud koos järelpinge lagede ning projekteerimisega nii monteeritavaid kui ka monoliitsest betoonist karkassiga parkimismaju.

Parkimishoonetele toestame üld lahenduse kavandamist, konstruktiivset projekteerimist, betoonkonstruktsioonide rajamist ja põrandate ning panduste betoneerimist. Oleme välja töötanud lahendused betoonpindade kulumiskindluse tagamiseks.

Autor: Mihkel Maripuu / Scanpix

Tehtud tööd

Töid teostab Maru Betoonitööd OÜ

Maru Betoonitööd OÜ

Järvevana tee 5, 10112 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 657 5971
E-post: betoon@maru.ee