Uudised

Võõrustame tulevasi ehitajaid, nii insenere kui ehitustöölisi

Maru Betoonitööd loob põnevaid töökohti ning pakub maruägedaid praktikakohti. Nii avasime ka sel aastal oma objekti uksed Tallinna Tehnikakõrgkooli teise kursuse tudengitele ning kutsusime nad külastama Ehitustehnoloogia aine raames meie Tammsaare tee 56 ehitusobjekti. Tutvustasime tudengitele tüüpkorruse büroohoone ehituse väljakutseid, trepielementide monteerimist, raketiselaudega monoliitsete lagede rajamist ja arutasime tornkraana töö planeerimise olulisust kõrghoone ehitamisel. Lisaks tutvustasime ehitustehnoloogiat monoliitse raudbetoonkarkassist hoone rajamisel ning selgitasime, et igapäevaselt tegeleme raketise rajamise ja armeerimisega, ning betoneerimine on vaid üks tööetapp teiste seas.

Samuti külastasime meie Kunda sadama objekti, kus tudengi said võrdluseks näha, kuidas käib betoonitööd keerulisematel aladel.

Ka aprillis võõrustasime Tallinna Ehituskooli esimese kursuse õpilasi ning tutvustasime töökorraldust ehitusplatsil. Muuhulgas on meie ettevõttes esmast töökogemust omandamas mitmeid Tallinna Ehituskooli kui Tallinna Tehnikakõrgkooli praktikante.