Uudised

Uuel aastal oleme alustanud hoogsalt

Eelmise aasta lõpp ning käesoleva algus on olnud tormakas ning käsil on mitmeid eripalgelisi projekte, mis on hoidnud meie ehitusmeeskonna pidevalt hõivatuna.

Koostöös Merko Ehitusega aitame rajada looduskaunil Maarjamäe paekaldal Lahekalda elukvartalis kortermaju, kus anname oma panuse rajades Paekalda 12, 14 ja 16 majade vundamendid ning 1-korruse monoliitbetoonist konstruktsioonid ja kandvad talad. Lahekalda on kiirelt arenev piirkond, kuhu on perspektiivis kerkimas uued moodsad eluhooned üle tuhande mugava korteriga. Esimesed majad on juba kerkinud ning töö uute majadega jätkub.

 

 

 

 

 

Samuti oleme jätkamas Metro Capitali poolt rajatavas Kiikri elukvartalis, kus teostame Kiikri Ehitusele paigalvalu, montaaži ja põrandatööde teostamist aadressil Kiikri 6, kuhu rajatakse 2 – 4-toalised terassidega korterid. Oma panuse oleme andnud hoonete maa-aluse parkla monoliitbeonist korruse rajamisel ning lisaks oleme monteerimas 5 maapealset korrust. Lõplikult valmib kümnest majast koosnev Kiikri elamukvartal järgmisel aastal.

 

 

 

 

 

Ning meie tööpõld on seal, kus on meie kliendid, seega oleme taas Tartus, et et aidata Nordeconil rajada SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Maarjamõisa meditsiinilinnaku III ehitusjärku, mille raames kerkib kompleksile juurde kaks uut korpust.

Üheks neist on M-korpus, millest saab uus lastehaigla, kus teostame nii montaaži- kui ka monoliitbetoonitöid. Meie valvsa käe all kerkib 2 maa-alust monoliitbetoonist korrust ning 6 monteeritavat korrust maa peale.  Antud korpus hakkab paiknema senise erakorralise meditsiini osakonna parkla asemel ning kog uusehitise brutopinna suurus on ligikaudu 20 000m2.