Uudised

Tatari 6a aadressile on kerkimas seitsme korruseline äri- ja eluhoone

Aastavahetuse eel alustasime Tatari 6a objektil betoonitööde teostamisega. Tatari 6a kerkib maa-aluse korrusega seitsme korruseline ligi 5600 ruutmeetrine äri- ja eluhoone.  Meie tööd on käivitanud keldrikorruse pinnasel kandva põrandaplaadi rajamisega, oleme alustanud veekindlate keldri välisseinte rajamisega, käimas on ka keldrikorruse siseseinad, ettevalmistused käivad autode panduse rajamiseks. Ehitamine tihedas kesklinna keskkonnas toob kaasa omad väljakutseid, palume naabritel varuda kannatust, natuke askeldame ja peagi valmib Alver arhitektide poolt projekteeritud soliidne täiendus tatari kvartalisse.

Kuna hoone rajatakse väga vilka auto ja jalakäijate liiklusega Tatari kvartalisse, igapäevaselt toimivate äripindade ja kortermajade vahele toob tööde korraldus ja logistika kaasa omad väljakutsed. Kitsastest tingimustest tulenevalt, on objekti tornkraana paigalduseks ainuke asukoht hilisema liftišahti sisse. Meie tööde maht on valada üle 2000m3 betooni, ligi 8000m2 raketisetöid ja üle 200 tonni armeerimistöid.

Täname usalduse eest Mitt&Perlebachi ning on hea meel, et meie aastatepikkune koostöö jätkub antud objektil karkassi rajamisega. Jaksu ja jõudu Maru Betoonitööde meeskonnale tööde teostamisel!