Uudised

Hybridi Arena Espo Kivelahtis karkass meie poolt valmis.

Oleme lõpetamas Espo Kivenlahti Hybridiarena karkassitöödega. Peatöövõtja Firaga alustasime 2023 aasta augustis monoliitsete evokuatsiooniruumi ning roniraketisega rajatud lifti- ja trepikoja šahtidega. Lisaks paigaldasime ja monolitseerisime muuhulgas monteerisime üle 20 tonni kaaluvad betoonposte koos betoonelementidest diagonaalsete jäigastuselementidega, betoontalasid ja 25 meetrised TT-paneelid.

Maru Betoonitööd tööde mahtu kuulus lisaks monoliitsete konstrutsioonide rajamisele ja betoon- ning teraselementide paigaldusele ja monolitiserimisele ka üle 5000m2 betoonpõrandate rajamine, nii tasandus- ja pealevalusid aga ka näiteks jahtuskaablitega holkiväljaku alune betoonpõrand. Seega saime jätkata koostööpartner Firaga juba varasemalt, muuhulgas Salo Ekovoimalaitosel väljakujunenud koostööd, kattes ühe lepingu raames kogu keerulise kandekonstruktsiooniga rajatise betoon karkassi betooni ja montaažitööd.

Hybridiarena on tulevikus oluline piirkonna tõmbekeskus, mis pakub mitmekesiseid kasutusvõimalusi spordi-, meelelahutus- ja kogukondlike sündmuste korraldamiseks. Enam kui 15 000 ruutmeetri suurusele areenile tulevad erinevad treeningrajatised, sealhulgas rühmatreeningu ruum, padeliväljakud, jõusaal, hokitreeningkeskus, tantsustuudiod, e-spordikeskus ja 1500-kohalise tribüüni mahutav areen.

Tahame väljendada sügavat tänu peatöövõtja Fira meeskonnale suurepärase koostöö ja toetuse eest selle põneva projekti elluviimisel.