Uudised

Tondi vanade kasarmute ümber kerkib rohelust täis elu- ja ärilinnak

Tammsaare tee ja Tondi tänava vahele, Tondi Selveri vahetusse lähedusse kerkib lähiaastatel US Real Estate OÜ poolt arendatav rohelust täis elu- ja ärilinnak, mis kannab nime Park Tondi. Kokku rajatakse ligi 25 000 m2 kaasaegset büroopinda ja 47 unikaalse arhitektuuriga korterit. Ajaloolised punasest tellisest kasarmuhooned renoveeritakse ning nende kõrvale kerkib kolm uusarendust. Linnak eristub oma rohkete sportimis- ja lõõgastusvõimaluste poolest – jalutuskäigu kaugusele jäävad Tondi Tennisekeskus, Golden Club ja Audentese Spordikeskus.

Esimese etapina valmib Kiikri Ehituse eestvedamisel 2022 aasta lõpuks liginullenergiaga kaasaegne Tammsaare 56 büroohoone, mille betoonkarkassi projekteerimisega oleme koostööpartner Arro&Agasild Inseneribürooga ühele poole jõudmas ning alustanud betoonitööde teostamisega. Hoonel on võimas katuseterrass, 0. korrusel maa-alune parkla nii autodele kui jalgratastele , elektriautode laadimiskohad ning kaunis konteinerhaljastusega roheala, kus lõunapausidel kolleegidega aega veeta.

Meil on väga hea meel, et Maru Betoonitööd saavad anda oma panuse Tallinna unikaalse elu- ja ärilinnaku valmimisele ulatades abikäe projekteerimisel ning betoonitöödes.