Uudised

Maru Betoonitööd jätkavad terviserajatiste ehitamist.

Oleme jätkamas terviserajatiste ehitamist, sedakorda Viljandis. Teostame Rand ja Tuulbergil ning Ehitustrusti konsortsiumile Viljandi Maakonna Haigla ja Tervikumi ehitusel betoonitöid. Rajame A korpuse põhjaplaadi ja monoliitse keldrikorruse nink kolme maapealse korruse elementide montaazitööd, B korpuses panduse ja kolme maapealse korrus monoliitse karkassi ning ja C korpuse panduse. Meie tööde maht on ca 4200m3 betooni, 15 000m2 raketist ja 400t armatuuri.

Meie tööd kestavad septembrini.

Ka antud objektil jätkame varasemalt juurutatud tava, kus lisaks nõuetest tulenevale tööohutusjuhendamisele, teeme oma ehitustöölistele täiendava tööohutusjuhendamise uute ehitusetappide alustamisel ning iganädalase regulaarse tööohutusveerandtunni.

Maru Betoonitööd omab varasemat kogemust mitmete analoogsete objektide ehitustel, oleme rajanud haiglaid ja tervisekeskusi nii Soomes Kirkonummis, Tallinnas PERH-ile ja Tartus TÜ Kliinikumile, on hea meel jätkata koostööd Ehitustrustiga järjekordse maamärgi valmimisel vastutusrikaste betoonitööde teostajana.

Maru Betoonitööd: koostööpartner maamärkide rajamisel vastutusrikaste betoonitööde teostajana ja kliendi soovide ellu viimisel!