Uudised

Helsingi linnaosas Pasilas on vana büroohoone tegemas läbi täielikku muutust

Soomes, Helsingi linnaosas Pasilas on kujunemas endisest büroohoonete ja ladude alast väärikas elupiirkond loodusliku metsapargi kõrval. 1970. aastatel rajatud büroohoone on täna  tegemas läbi täielukku kannapööret ja muutust.


Pasila Postipuisto Tähti hoone puhul jäi alles hoone p
õhikande karkass, Maru Betoonitööd rajas tellijale U-H Rakennusele hoone alumistele korrustele elanike keldri ja lao ning tehnilised ruumid, hoone perimeetrile paigaldasime rõdu elemendid ning osaliset lammutatud ärklikorruse peale projekteerisime, tarnisime ning paigaldasime teraskarkassi ja paigaldasime betoonelemendid tänu millele rajati hoonele kaks uut elukorrust juurde.

Projekt pakkus väljakutseid oma suure rekonstrueerimise mahu osas ning kuna meie töömaht koosnes harjumuspärasest suuremast tervikust, tuli meil hallata nii objektil tehtavaid betoonitöid kui projekteerimise kaudu teraselementide tootmist ja paigaldust. Täname koostööpartner UH Rakennust sellise kompleksteenuse terviku meile usaldamise eest ja usume, et saame olla kasulik sarnaste teenuste osas ka teistes projektides.

Refereeritud artiklist: https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000008539844.html