Uudised

Hea meel on teatada, et oleme edukalt läbinud sertifitseerimisprotsessi!

Maru Betoonitööd OÜ omab nüüd uhkusega ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaate. Sertifitseerimisauditid viisid läbi AS Metrosert audiitorid 12., 18. ja 21. juunil 2024, ning nende tulemuste põhjal vastab meie ettevõtte ehitiste projekteerimise ning Eesti ja Soome ehitustegevuse kvaliteedi-, keskkonna- ning töökeskkonna- ja tööohutuse juhtimissüsteem täielikult nende standardite nõuetele.

ISO sertifikaadid tõendavad meie klientidele ja koostööpartneritele, et suudame täita endale võetud kohustusi ning oleme pühendunud oma tegevusprotsesside pidevale parendamisele ja klientide rahulolule. Erapooletu auditeerimisettevõtte AS Metrosert kinnitab, et meie juhtimissüsteem on põhjalikult kontrollitud ja vastab nimetatud standardite nõuetele.

See on suur samm edasi meie ettevõtte jaoks ning annab kindlustunde meie klientidele ja koostööpartneritele. Meie pühendumus kvaliteedi, keskkonnahoiu ja tööohutuse tagamisele on nüüd rahvusvaheliselt tunnustatud ja sertifitseeritud.

Sertifitseerimise edukas läbimine ei oleks olnud võimalik ilma meie pühendunud meeskonna panuseta. Ettevalmistus sertifitseerimiseks kestis ligi kuus kuud ning selle teekonnal toetas ja nõustas meid konsultant, Ain Reinbusch, ettevõttest TJO Konsultatsioonid OÜ. Täname kõiki, kes audititest osa võtsid ja oma panuse andsid.

Aitäh kõigile kes kaasa aitasid ja jätkame samas vaimus!