Uudised

Esposse kerkib Hybridiarena-nimeline spordihoone

Nii need tornid tõusevad! Järjekordsed vastutusrikkad betoonitööd uuel töömaal alustatud!

Alustasime suvekuudel koostööpartner Firaga Esposse Kivenlahdesse rajatava Hybridiarena nimelise multifunktsionaalse spordihoone vastutusrikaste betoonitöödega. Meie töövõtu mahtu kuuluvad hoone maapealsed paigalvalu betoonkonstruktsioonid- lifti-ja trepisahtid, evakuatsiooni ruum/pommivarjend ning kogu hoone karkassi betoonelementide paigaldus.

Liftisahtidel on juba paar valukorda Peri Suomi raketisega tehtud ning tornkraanad elementide paigalduseks valmis, käivad ettevalmistused väestonsuoja raketise ja armeerimistöödega alustamiseks.

Tööde ajagraafiku kiirendamiseks rajame antud objektil hoonet jäigastavad lifti- ja trepikoja šahtid tõstetava raketisega eraldiseisvana enne korruste kerkimist. See võimaldab hoone monteeritava karkassi rajamisel kasutada tornkraanat efektiivsemalt ning tagada tellijale kiirema ajagraafiku.

Enam kui 15 000 ruutmeetri suurusele areenile tulevad erinevad treeningrajatised, sealhulgas rühmatreeningu ruum, padeliväljakud, jõusaal, hokitreeningkeskus, tantsustuudiod, e-spordikeskus ja 1500-kohalise tribüüni mahutav areen. Ruumides saab korraldada ka meelelahutus- või äriüritusi. Areenile tuleb kohvik, restoran ja toitlustusteenused ning 40 meetri kõrgusel katuseterrass koos välibaariga, restoran ja klaaskattega bassein.