Maru Betoonitööd praktika

Maru Betoonitööd OÜ

BETOON

“Betoon (prantsuse keeles béton, ladina sõnast bitumen ‘maapigi’) on tehislik kivimaterjal, üks põhilisi ehitusmaterjale”

Tule meile praktikale, sest tänu aina kasvavale populaarsusele on betoonitööstuse tulevik sama kindel ja tugev, kui materjal isegi.

Alusta oma elu kõige kõvemat seiklust

personalijuht

Kadri Lutsoja

Pakume praktikantidele erinevaid võimalusi tutvumaks eelkõige betoonitööde eripäraga. Hea praktikant peaks olema osavõtlik, uudishimulik, rõõmsameelne. Kui praktikant teeb asja innuga ja ootuspäraselt on ka suuremad šansid edaspidiseks tööpakkumiseks. Sobivuse korral jäävad kõik praktikandid Marusse.

10 aastaga 296 ehitusobjekti

meie platsidel töötab iga päev kuni 200 ehitustöölist

rajame aastas ca 140 000 m2 betoonpõrandaid

Otsime

PRAKTIKANT

Pead olema valmis arenema ise koos kasvava ettevõttega
Soovid teha huvitavat tööd ning selle üle uhkust tunda
Oled valmis nõu ja jõuga ettevõtte arengusse panustama

EELARVESTAJA

Otsime oma toetavasse meeskonda EELARVESTAJAT. Sinu peamisteks tööülesanneteks on eelarvete ja hinnapakkumiste koostamine, pakkumiste analüüs, osakonna töö koordineerimine, kvaliteetne ja tähtaegne hinnapakkumiste koostamine.

TÖÖDEJUHATAJA

TÖÖDEJUHATAJA, tule liitu meie sõbraliku ja toetava meeskonnaga. Töödejuhatajana on Sinu peamisteks tööülesanneteks töös olevate projektide tööplaanide koostamine ja läbi viimine, betooni- ja montaažitööde igapäevane juhtimine platsil, oma tööjõu ressursside planeerimine ja ehitustööliste töö organiseerimine.

{

Maailma suurimas betoonehitises kasutatud betoon kaalub umbes sama palju kui kõik inimesed Põhja-Ameerikas ja Euroopas kokku

Maru vägevad saavutused

2013

Aasta betoonehitis

2016

2018

2018

Arhitektuuri eriauhind

Arvamused

Maru betoonitööd tööandjana

Meiega koos töötamise eelised

MARU-s ootab Sind ees positiivse ellusuhtumisega, üksteist toetav professionaalne ning edumeelne kollektiiv, keda iseloomustavad ühtsed väärtused.

 

  • Tegeleme betoonitöödega projekteerimisest, kavandamise ja oma ehitustöölistega teostuseni ehitusplatsil – betoonitööde kogemus kogu ulatuses.
  • Oleme kogemustele ja teadmistele orienteeritud organisatsioon, väärtustame pidevat enesetäiendust
  • Tule liitu rahvusvahelise kogenud ambitsioonika meeskonnaga

Kadri Lutsoja | OÜ Maru Betoonitööd | Personalijuht | HR Manager